Zakázkový SW na míru

Potřebujete SW řešení na Vaše specifické požadavky? Rádi byste u Vás ve firmě nasadili informační systém? Nemůžete na trhu najít ty správné webové aplikace? Vytvoříme pro Vás řešení na míru, která budou odpovídat Vašim procesům, Vašim představám!

IS nebo jednoduchá aplikace

Ať už potřebujete vyvinout informační systém, webovou aplikaci nebo SW řešení na zakázku, náš profesionální tým je Vám plně k dispozici. Nabídneme Vám jak podnikové řešení vyžadující silné technické a technologické zázemí (IBM, Microsoft, HP, ORACLE, atd.) tak jednoduché aplikace, kterým postačí pouze aplikační popř. databázové servery (Tomcat, Apache, PostgreSQL, MySQL, MiniSQL, PHP, apod.). Všechna řešení však budou uzpůsobena na míru pravě Vašim představám.

Zákaznická podpora

Samozřejmostí našeho řešení je i následná zákaznická podpora, díky které máte jistotu, že systém bude neustále aktuální a bude tak připraven i na případnou možnost dodatečného rozšíření.

Jaký že je tedy postup?

Provedeme analýzu, která nám pomůže pochopit Vaše firemní způsoby a procesy, které má SW zastřešovat.

V dalším kroku jsou přizváni analytici a databázoví specialisté, kteří vytvoří back-end Vašeho nového informačního systému, aplikace či SW na zakázku.

Současně tým grafiků připraví grafické skici a návrhy vč. intuitivního rozmístění funkčních prvků.

Až bude SW na zakázku z naší strany hotov, poskytneme Vám přístup na náš testovací server, kde si sami ověříte, že je nový SW připraven k nasazení.

Následně Vám bude poskytována zákaznická podpora, díky které lze řešit např. požadavky na dodatečný vývoj nových funkcionalit.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás

+420 270 005 027