Manažerský informační systém

Chcete ve své firmě nasadit systém pro manažerské rozhodování? Nechcete vést duplicitní data ve více podnikových systémech, ale chcete mít vše přehledně na jednom místě? Sháníte IS, který Vám bude poskytovat manažerské reporty a podklady pro řízení firmy, audity a jiné legislativní záležitosti? Nasaďte ve firmě právě náš manažerský informační systém!

Zákaznická podpora

Samozřejmostí našeho řešení je i následná zákaznická podpora, díky které máte jistotu, že systém bude neustále aktuální a bude tak připraven i na případnou možnost dodatečného rozšíření.

Manažerský informační systém pro sledování firemních procesů

V MISu, tedy v Manažerském Informačním Systému jsou na jednom místě sjednocena všechna relevantní data z různých oblastí. Pomocí těchto dat je posléze možné odhalovat skryté souvislosti, sledovat trendy v dílčích oblastech z různých úhlů pohledu a formulovat tak analýzy dat v závislosti na nejrůznějších kritériích (čas, druh činnosti, dílčí projekty, zákazníci, zaměstnanci, atd.). Manažerský informační systém MIS je komplexnímefektivním řešením pro sledování všech firemních procesů. Mezi jeho hlavní přednosti patří:

jednoduché a intuitivní ovládání,

on-line přístup prostřednictví webového rozhraní,

možnost integrace stávajících dat do systému,

aplikace hostovaná na serveru dodavatele,

možnost dalšího rozšíření aplikace o nové moduly dle přání zákazníka.

Podpora manažerského rozhodování

Manažerský informační systém obsahuje v základu mnoho modulů podporující manažerské rozhodování. Jejich výčet však není konečný a lze jej rozšířit o další moduly dle konkrétních přání a potřeb zákazníka. Základní verze manažerského systému se skládá z následujících modulů:

Modul CRM

Modul Kontakty

Modul Administrace

Modul Výkazy/Kalendář

Modul Manažerské přehledy

Modul Dokumenty

Modul Úkoly

Modul Finance

Modul Faktury

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás

+420 270 005 027