Kariéra

Vlastní rodinu firma nikdy nenahradí, ale jako obrazné přirovnání to bohatě stačí. I proto na našich pracovních pohovorech často vítězí přístup a osobnost člověka nad zkušenostmi. Držíme při sobě a snažíme se, aby se u nás každá nová posila cítila rychle „jako doma“. Proto se Tě i ze začátku budou kolegové často ptát, jak se Ti u nás líbí, jak Ti to jde, zda vycházíš dobře s kolegy a jsou ochotni Ti pomoci.
Když si spolehlivě plníš svoje povinnosti, můžeš využít různé výhody – od upravené pracovní doby po práci z domova. Rádi vytváříme podmínky, které vedou ke vzájemné spokojenosti. Ke každému přistupujeme individuálně, aby se cítil komfortně a dostal ze sebe to nejlepší.
Podporujeme vlastní růst a seberealizaci v rámci firmy i na projektech. Ať už se jedná o interní vzdělávání, nebo kurzy angličtiny s rodilým mluvčím. Rádi jdeme s dobou, a chceme udělat něco pro svůj rozvoj.
Pracujeme v pohodové atmosféře, v kancelářích po menších týmech, a se spolehlivou technikou. Několikrát do roka se scházíme na firemních akcí, ať už jde o víkendový teambuilding, sportovní akce, grilování nebo posezení v restauraci.ový paušál
K zajímavému finančnímu ohodnocení Ti nabídneme dovolenou nad rámec zákona podle odpracované doby, sickdays, odměny dle projektů, stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti a další benefity.

Pracovní pozice

Recepční a asistentka