OwnCloud

Potřebujete zálohovat svá data a dokumenty? Přáli byste si snadno ovladatelný a dostupný systém, který můžete využívat z vlastních serverů? Chcete obdobnou funkcionalitu velkých cloudových poskytovatelů jako jeho Goodle Drive, či drop box, ale nepřejete si muset se potýkat s nastaveným limitem na počet uživatelů, či limitem na celkové množství uložených dat? Potřebujete větší kompatibilitu napříč operačními systémy? ownCloud je právě to řešení, které Vám můžeme zprostředkovat.

Zákaznický servis

My vám pomůžeme nejen se získáním softwaru, ale nastavením na vašich serverech a případnou migrací dat do nového cloudového úložiště.

Cloudové uložiště ownCloud

ownCloud je client-server software na vytváření a používání cloudového ukládání souborů. Funkcemi je podobný jako Dropbox, až na to že ownCloud může být vázaný na vlastní servery společnosti. Serverová edice ownCloudu je založená na opensource. Kdokoliv si tedy může službu naistalovat na vlastní server a používat zdarma.

ownCloud také poskytuje nástavby, které dovolují, aby ownCloud využíval funkce podobné těm na Google Drive; ať se jedná o synchronizaci kontaktů, kalendář, či editaci dokumentů pomocí online softwaru.

Limity ukládacího prostoru a propojení uživatelů jsou určeny pouze fyzickou kapacitou hostujícího serveru, a tak nejsou nastavená nějaká předem určená omezení. ownCould je navíc plně kompatibilní nejen s operačními systémy od Microsoftu, nebo Apple, ale také od Androidu a Linuxu.

jednoduché a intuitivní ovládání,

on-line přístup prostřednictví webového rozhraní,

možnost integrace stávajících dat do systému,

aplikace hostovaná na serveru dodavatele,

možnost dalšího rozšíření aplikace o nové moduly dle přání zákazníka.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás

+420 270 005 027