Bankovnictví

V oblasti bankovnictví jsme pracovali na nejrůznějších projektech pro zákazníky. z rozmanitých oblastí bankovních a finančních služeb, včetně oblasti kryptoměn. Máme z této oblasti bohaté zkušenosti, fintechu a známe terminologii i procesy. Naši analytici i vývojáři se dobře vyznají ve specifických potřebách finančních institucí. Krom informačních systémech pracujících s databázovými prvky i daty, jsme vyvíjeli i webové stránky, navrhovali UI a v neposlední řadě jsme organizovali i řadů školení.

world BTC business, SE

WBTCB je největší holdingová společnost v České a Slovenské republice, která se věnuje obchodování s Bitcoinem a dalšími virtuálními měnami. Provozuje také síť automatů, kde lze obchodovat a dodávají svoje řešení pro obchodování s Bitcoinem do prostředí bank.

Jsme dodavatelem softwarového řešení poskytovaných služeb. Vyvinuli jsme aplikaci, ve které uživatelé mohou obchodovat s Bitcoiny, Etherem nebo digitálním zlatem. Aplikace poskytuje rozhraní i pro automaty a hybridní platformu umožňují integraci služeb do prostředí internetového bankovnictví. Pomocí této platformy nabízí obchodování s kryptoměnami např. Expobank. Tento projekt byl i finalistou soutěže Cacio IT projekt roku 2017.

Metlife- životní pojišťovna

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, s unikátním dědictvím v péči o 100 miliónů klientů ve 47 zemích světa, a to s více než 140-letou historií. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife, Inc. drží přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním Východě.

Pro českou pobočku pojišťovny Metlife jsme v minulosti připravovali webové stránky s podrobnými interaktivními grafy, které klientům pojišťovny nabízely přehled produktů a možností výběru. Pro pojišťovnu jsme také programovali a implementovali vnitřní Intranetové stránky.

Česká spořitelna, a.s., Československá obchodní banka, a. s., Komerční banka a.s., UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Pro naše bankovní klienty se nezabýváme jen vývojem softwaru a správou sítě, či ITC poradenstvím, ale nabízíme skrze naši dceřinou společnost DIGI Akademie i školení v oblasti IT, software  a dalších dovedností.

Česká spořitelna, a.s je naším pravidelným zákazníkem, a její zaměstnanci jsou častými účastníky našich kurzů. Školíme jak v oblasti informačních technologií, tak i v jejich základním i pokročilém využití. Kurzy pro bankovní sektor se zaměřují nejen na hromadné zpracování dat, využití maker a zefektivnění práce.

BSC by finshape

Česká firma BSC, založená roku 1990, se zaměřuje na a SW pro finanční instituce bankovní systémy.

S firmou BSC by finshape jsme spolupracovali jako subdodavatelé při vývoji jednoho z jejich systémů. Část, kterou jsme vyvíjeli, se zaměřovala na automatické vyplňování smluvních formulářů podle údajů z databáze.

NEY – Spořitelní družstvo

Ney je tradiční, česká finanční instituce působící na trhu přes 20 let, která nabízí atraktivní úvěrové a spořící produkty. Produkty jsou vždy připraveny na míru, a jsou užívány stovkami klientů, kteří výhodně zhodnotili své úspory nebo získali úvěr pro své podnikání či domácnost.

Pro družstvo NEY jsme vyvíjeli aplikaci pro elektronické obnovování termínovaných vkladů.  Aplikace je nástavbou stávajícího interního systému, zasílající klientům upozornění na končící termíny smluv, a nabízí možnost prodloužení vkladu prostřednictvím webového formuláře.