Chatbot

Chcete ve své firmě zlepšit komunikaci se zákazníky a zefektivnit podporu? Nechcete ztrácet čas na opakované odpovědi na běžné dotazy, ale hledáte inovativní řešení, které bude poskytovat okamžitou a personalizovanou pomoc? Sháníte inteligentního chatbota, který Vám pomůže automatizovat komunikaci a zvýšit spokojenost zákazníků? Nasaďte ve firmě právě našeho AI chatbota!

Zákaznická podpora

Naše služby nekončí pouhým poskytnutím softwaru. Pomůžeme vám s nastavením na vašich serverech a případnou migrací dat, abyste mohli plně využít všech benefitů našeho chatbota.

Open AI aplikace AI-Chatbot

Chatbot je schopen rychle a snadno reagovat na základní a často kladené otázky a navigovat uživatele k požadovaným informacím. Může se pohybovat v rámci předdefinovaných konverzací a interaguje s uživatelem pomocí předem definovaných otázek a odpovědí, které jsou získány z datových zdrojů aplikace. Je možné vkládat odkazy na specifické webové stránky nebo textové dokumenty ve formátu PDF. Správa datových zdrojů a konfigurace aplikace je prováděna pomocí administrátorského rozhraní.

jednoduché a intuitivní ovládání,

on-line přístup prostřednictví webového rozhraní,

možnost integrace stávajících dat do systému,

aplikace hostovaná na serveru dodavatele,

možnost dalšího rozšíření aplikace o nové moduly dle přání zákazníka.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás

+420 270 005 027