Zdravotnictví

Se zákazníky z oblasti zdravotnictví pracujeme již několik let. Jedná se o menší soukromé ordinace, zprostředkovatele ICT služeb pro zdravotnické zařízení, soukromé kliniky nebo výrobce zdravotních pomůcek. Máme bohaté zkušenosti
tvorbou softwaru na míru, propojování s lékařskými databázemi, vytváření rezervačních systémů, vytváření a správy databáze klientů nebo elektronické komunikace se zdravotními pojišťovnami.

GHC Genetics

Soukromé zdravotnické zařízení GHC Genetics nabízí svým klientům služby prediktivního genetického testování v celé šíři. Jedná se o jednu z nejmladších a nejdynamičtějších společností koncernu GHC Healthcare Worldnet.

Pro GHC Genetics  poskytujeme komplexní správu sítě a dodávky HW a SW. Dále jsme vyvíjeli i webové aplikace na míru. Nejnovější z nich, určenou pro registraci klientů na testování na nemoc Covid 19, stále spravujeme a na žádost zákazníků upravujeme a zdokonalujeme. Zároveň s tím jsme vyvinuli složitou aplikaci Genscan, jejíž účelem je objednávání genetického testování, sledování výsledků a další funkcionality pro klienty společnosti.

Klinika GHC

Klinika GHC se zaměřuje na komplexní diagnosticko-léčebnou péči. Nabízí běžné diagnostické léčebné a preventivní služby, včetně stomatologických. Navíc nabízí i dermatologicky-estetické služby a možností estetické a plastické chirurgie.

Krom komplexní správy sítě, sloučenou s dodávkami HW a SW na zakázku, jsme pro kliniku GHC vyvíjeli webové stránky a na žádost zákazníka, e-invent dodal i manažerský informační systém – MIS GHC, jehož základem byl námi vyvinutý manažerský informační systém MIS. Ten byl upraven na míru dle požadavků a představ zákazníka. Vznikl tak IS zajišťující jak skladové hospodářství (objednávky, faktury, sklady, prodej), tak i manažerské přehledy, poskytující informace o celkovém hospodaření společnosti.

Studio Zdravého obouvání

Studio zdravého obouvání je česká firma založená roku 1999, zaměřená na výrobu „zdravé“ obuvi a zdravotnických vložek do obuvi, které splňují zdravotní kritéria a jsou „zároveň vzhledné“.

Pro tohoto zákazníka jsme navrhli a vyvinuli aplikaci, která digitalizuje celý proces a administraci zakázky výroby zdravotnických vložek a obuvi. Aplikace je založená na funkci na webovém rozhraní.

Ministerstvo zdravotnictví České Republiky

Ministerstvo zdravotnictví je ústředním orgánem státní správy na úseku zdravotní péče a ochrany veřejného zdraví.

Pro Ministerstvo zdravotnictví České Republiky jsme vytvářeli snadný informační sytém na rezervace a administraci služebních cest.

Ordinace praktických a specializovaných lékařů

Krom větších lékařských klientů jako je již zmíněné GHC poskytujeme i služby menším ordinacím a soukromým praktikám. Nejčastěji se na nás doktoři obracejí s požadavky na vytvoření a hostování webových stránek. Stránky vždy tvoříme na míru dle představ zákazníka. Některé ze stránek také disponují i rezervačním systémem, pro jejich pacienty. Mezi naše dlouholeté a věrné zákazníky patří i následující praktiky:

  • Centrum Centrum praktické medicíny, MuDr. Michaela Maříková
  • Dr.Dent stomatologické centrum s.r.o.
  • MUDr. Jana Machalov, Léčebně diagnostická péče
  • MUDr. Jana Lenartová ,Ordinace praktického lékaře,
  • MUDr. Andrea Galiová, Ordinace praktického lékaře
  • Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s. r. o.
  • Pneumologie, Brandýs nad Labem, MUDr. Ivana Čierná Peterová s.r.o.