Ekologická zodpovědnost a zelená energie

Na našem okolí nám velice záleží, a proto se snažíme co nejméně zatěžovat přírodu a chovat se tak, aby naše práce byla trvale udržitelná.  Při rozvoji našich podnikatelských záměrů, přijímáme rozhodnutí, tak abychom brali co největší ohled na jejich ekologický dopad. Chceme, aby nejen naše logo bylo zelené.

Obnovitelná energie ze slunce

Elektrickou energii pro naše servery, vývoj SW a další potřeby si ze stále většího procenta vyrábíme sami. Již od roku 2013 investujeme do instalace solárních panelů na výrobu vlastní elektřiny.

Elektromobilita

Elektřinou poháněné automobily jsou v dnešní době považované za čistý a ekologický způsob osobní dopravy. V rámci skupiny disponujeme již 6 elektromobily, vybudovali jsme vlastní nabíjecí stanice a jsme připraveni v krátké době 100% přejít pouze na elektro-auta. Samozřejmě v kombinaci s vlastní výrobou el. energie z panelů to pak dává i větší smysl.

Další …

Nastavení souladu s přírodou neznamená jen velké investice, je to i celková změna myšlení a chování. Ano na jedné straně to je fotovoltarika, elektromobilita nebo i kompletní zateplení budovy. Náš odpovědný přístup zahrnuje i to, že třídíme odpad, místo plastových lahví máme výdejník vody, raději větráme, než pouštíme klimatizaci, v zimně nepřetápíme atp. Zásady trvale udržitelného rozvoje jsou součástí naší firemní kultury.