Stát a Samospráva

I když většinu našich zákazníků představují komerční podniky a firmy, pracujeme i pro stát nebo samosprávu. Řešíme nejrůznější úkoly v oblasti ICT pro ministerstva, obecní úřady a další veřejné organizace.

Úřad městské části Praha 5

Pro městský úřad Prahy 5 udržujeme software pro evidenci nemovitostí.

Úřad městské části Praha 6

Pro úřad městské části Prahy 6 jsme zpracovávali návrhy UX/UI pro oficiální www stránky úřadu.

Ministerstvo vnitra České Republiky

Pro Ministerstvo vnitra České Republiky jsme se podíleli na startu projektu datových stránek, vytvářeli jsme první verzi informačního webu datoveschranky.info a zajišťovali jsme také provoz informační linky.

Ministerstvo práce a sociálních věcí České Republiky

Pro Ministerstvo práce a sociálních věcí České Republiky jsme pomáhali s vývojem a řízením projektu webových stránek.

Ministerstvo pro místní rozvoj České Republiky

Pro Ministerstvo pro místní rozvoj České Republiky jsme zajišťovali IT školení a web projektu „Kvalita života“.

Věženská služba ČR

Pro vězeňskou službu ČR jsme poskytli podporu spisové služby, založené na opensource platformě a po přechodu na nový systém jsme se podíleli na převodu dat a elektronické archivaci včetně spolupráce se státním archivem.

Městský úřad Popovičky

Pro městský úřad Popovičky jsme vytvořili webové stránky s rozhraním a cloudové řešení emailové služby, samostatné stránky zajišťujeme pro hasičský záchranný sbor. Zároveň jsme zařizovali IT vybavení kanceláře a spravovali síť.

Městský úřad Bruntál, Městský úřad Kopřivnice, Městský úřad Ústí nad Orlicí

Pro webové stránky městských úřadů u měst Bruntál, Kopřivnice, a Ústí nad Orlicí, jsme navrhli, připravili a implementovali katalog sociálních služeb. Tento katalog slouží jako dostupný přehled možností pro občany v ztížené sociální situaci, aby mohli najít potřebnou pomoc.

Projekt probíhal pod zastřešením Operačního Programu pro Lidské Zdroje a Zaměstnanost, financovaný z Evropského sociálního fondu ČR.