Společnost

Mezi naše klienty nepatří jen vysoce oborově specializované firmy, ale také máme společenský zaměřené zákazníky. Ať se jedná o neziskové organizace, publikační činnost, či módní značky, máme širokou zkušenost s nejrůznějšími společenskými odvětvími a jsme schopní zajistit jak komplexní správu sítě, přes tvorbu software na míru či naplnění dalších IT potřeb zákazníka.

Nezisková organizace ADRA

Mezinárodní nezisková organizace ADRA, jejíž hlavním posláním je pomáhat v nouzi druhým, pořádat veřejné sbírky, sdružovat dobrovolníky po celé České republice a mnoho dalších obdivuhodných činností.  V české republice působí již od roku 1992.

Pro Společnost Adra jsme vytvořili a spravujeme rozhraní pro interaktivní online hlasování o Cenu Michala Velíška, která se uděluje každým rokem. Hlasovací rozhraní je určené především pro shromažďování dat, export reportů, a plné zautomatizování celého procesu hlasování. Dále také  spravujeme všechny www prezentace.

Pro společnost Adra jsme také vykonali kompletní modernizaci sítě. Po kompletní obnově serverů došlo i na upgrade zaměstnaneckých PC po celé ČR. Rovněž zákazníkovi dodáváme na požádání nový HW a SW. Mimo klasickou správu sítě jsme zřídili zákazníkovi zcela nové UTP rozvody a zásuvky.

Klub Sportovních Novinářů

KSN ČR je sdružení profesionálních novinářů, fotoreportérů, filmařů, televizních a rozhlasových reportérů, kteří se pohybují ve světě sportů, a zabývají se proto jeho problematikou. Klub byl založen v roce 1923 a od té doby zastupuje zájmy svých členů v jednání se sportovními kluby, svazy apod. s cílem zajištění vhodných podmínek pro novinářskou práci. KSN ČR je vyhlašovatelem anket Sportovec roku a Zlatý míč ČR.

Pro klienta jsme pracovali na vytvoření přehledného webu, založeného na našem redakčním systému, který měl fungovat ne jen jako webová reprezentace, ale i funkční správa členů a soutěžního hlasování. Pro zákazníka jsme tedy připravili hlasovací systém pro anketu Sportovec roku, či Zlatý míč, který je navázán na systém registrovaných členů klubu. Tento důkladně propracovaný systém registrace do klubu je připraven v našem redakčním systému, a i po aktualizaci Webového rozhraní do modernějšího WorPresového základu, zůstává přihlašovací systém provázán s tímto redakčním systém.

Cacio

CACIO je Česká asociace manažerů informačních technologií, která sdružuje vrcholové vedoucí z oblasti informačních technologií. Byla založena v červnu 1998 a její členové reprezentují nejvyšší vedoucí a manažery v oblasti IT pro jednotlivé organizace. Základní cíle asociace jsou shrnuty ve třech rovinách – sdílení informací, prezentace odborného názoru a pomoc legislativě v odborné oblasti IT.

Pro společnost Cacio jsme připravovali jejich webové stránky, které i nadále hostujeme  a spravujeme.

Parfums Christian Dior

Společnost Christian Dior parfums, je pobočka módní značky Dior, zaměřující se na distribuci parfémů. Dříve patřila pod firmu Optimum distribution, která se zabývala distribucí selektivní kosmetiky. Oddělením od společnosti Optimum distribution, vznikla samostatná firma, která se následně přestěhovala do nového sídla.

Současně s přestěhováním do nových prostor se počítačová síť kompletně propojila s mateřskou sítí LVMH – ikonou francouzského luxusu a veškeré rozhodování týkající se IT přešlo pod francouzskou mateřskou firmu Christian Dior. U zákazníka technicky spravujeme počítače a NAS servery a po schválení mateřskou firmou dodáváme i veškeré HW vybavení mimo PC.

Vogue CS

Mezinárodní časopis Vogue vycházející v měsíčních vydáních, je zaměřen na módu, design a životní styl. Poprvé začal vycházet v New Yorku roku 1892 jako týdenní noviny.  Za svou již staletou historii  se stal jedním z nejprestižnějších časopisů v oblasti módy a životního stylu. v současné době vychází v 26 jazykových variacích po celém světě.

Pro kancelář vydavatelství české mutace časopisu Vogue zajišťujeme IT servis. Technické řešení je zde komplet postaveno na počítačích Apple.