S

Průmysl a služby

Dodáváme ICT řešení i pro zákazníky z oblasti průmyslu a služeb. Zajišťujeme dodávky pro výrobní závody i firmy poskytující služby. Naši analytici i vývojáři jsou připraveni nastudovat a zpracovat interní procesy podniku i návaznost dodavatelských řetězců a připravit ICT řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka, které pomáhá řídit jejich podnikání.

Pierburg Rheinmetall Automotive

Pierburg s.r.o. je součástí skupiny Pierburg s 18 výrobními závody, která již více než 100 let, díky svým produktům, patří k hlavním partnerům automobilového průmyslu a úspěšně doprovází vývoj automobilů od svého založení. Skupinu Pierburg zastřešuje Rheinmetall, jedna ze dvou divizí koncernu Rheinmetall Group, která se řadí v rámci automotive mezi přední dodavatele komponentů pro spalovací motory.

Pro zákazníka jsme vyvíjeli elektronický systém pro karty uvolnění eRC. Tento systém byl následně nasazen do dalších poboček po celém světě. Pro pobočku v Ústí vyvíjela aplikace M-Tool optimalizovaná pro tablety, aby s nimi mohli pracovníci operovat přímo na výrobních linkách. Nasazení aplikace M-Tool se rozšířil do Německa, USA, Brazílie, Číny a Indie. Pro všechny uvedené aplikace a pobočky i nadále zajišťujeme servis.

Mutlitec

Společnost MULTITEC je výrobní a obchodní subjekt s tradicí v oblasti vývoje a výroby kontejnerů, kontejnerových systémů, vyklápěčů nádob, lisů na odpady a dalších speciálních a tematicky příbuzných strojírenských výrobků a účelových zařízení. Kontejnery se vyrábějí pro všechny druhy kontejnerových nosičů pro silniční přepravumanipulaci s odpady a materiály, pro přepravu mechanismů na kontejnerových plošinách a v kontejnerech a pro technologickou a závodní přepravu a manipulaci. Společnost MULTITEC je lídrem ve vývoji a výrobě nové konstrukce kontejnerů z vysokopevných ocelí.

Pro tohoto zákazníka jsme v úzké spolupráci vytvořili specificky designované webové stránky. Byly laděné do ocelového vizuálu, který koresponduje s oblastí podnikání klienta. Součástí stránek je Redakční systém R5, mutace do dvou jazyků, a objednávkový formulář pro naskladněné výrobky. Do stránek se rovněž povedla zakomponovat elektronická publikace MagFlip, která prezentuje stovky druhů různých typů kontejnerů.

Vyrtych a.s.

Společnost Vyrtych má na českém trhu již třicetiletou historii ve vývoji a prodeji svítidel. Nabízí speciální svítidla do prostředí s nebezpečím výbuchu, průmyslových svítidel s vysokým stupněm ochrany proti vniknutí prachu a vody, svítidel do extrémních teplot okolí a svítidel pro prostory s vysokým rizikem poškození.

Pro společnost Vyrtcyh spravujeme jejich počítačovou síť a servery, a poskytujeme poradenství v oblasti bezpečnosti provozu IT.

RPM Service CZ a.s.

Společnost RPM Service je celostátní poskytovatel úklidový specialista a pohybuje se na českém trhu již více než 25 let. Poskytují kompletní úklidové služby 600 klientům, od obchodních center, menší podniky, či  soukromé osoby.

Se společností RPM spolupracujeme již více než 20 let. Krom správy sítě a dodávek hardwaru zajišťujeme i hostingové služby, a především vyvíjíme pro interní informační a manažerský sytém EISF, který standardizuje procesy napříč Českou republikou i Slovenskem.

PRIME Property

Britská realitní kancelář  Prime Property založená roku 1996 nabízí celou škálu služeb v realitních službách českým i zahraničním zákazníkům.

Se společností Prime Property spolupracujeme již několik let. Poskytujeme jim služby v oblasti webového hostingu, a dodávky softwaru.

SEPHORA s.r.o

Mezinárodní firma původem z Francie je zaměřená na prodej a distribuci kosmetiky. Na českém trhu pohybuje již od roku 2004, a celosvětově se obchody této značky objevují v 34 zemích.

Pro tohoto zákazníka zajišťujeme úplnou správu sítě a IT zabezpečení hlavního administrativního centra pro Českou republiku.