uni_loading

Kariéra

Proč pracovat zrovna u nás?

Jsme tým, jsme rodina!

Vlastní rodinu firma nikdy nenahradí, ale jako obrazné přirovnání to bohatě stačí. I proto na pracovních pohovorech často vítězí přístup a osobnost člověka, a ne zkušenosti. Držíme spolu a při sobě, a každou novou tvář si hned přimkneme. Proto se tě ze začátku bude každý v kuchyňce nebo na chodbě ptát, jak se ti u nás líbí, jak ti to jde, a zda se o tebe kolegové hezky starají.

Když u nás pracuješ, jak máš, můžeš si vyjednat téměř cokoliv – od homeoffice po upravenou pracovní dobu. Rádi si vytváříme takové podmínky, při kterých se nám dobře pracuje. Ke každému přistupujeme individuálně, aby byl spokojený a dostal ze sebe to nejlepší.

Podporujeme vlastní růst a seberealizaci v projektech i v rámci firmy. Ať už se jedná o interní vzdělávání nebo kurzy angličtiny s naším rodilým mluvčím. Protože rádi jdeme s dobou, a chceme udělat něco pro svůj rozvoj, pracujeme i s nejnovějšími technologiemi.

Pracujeme v pohodové atmosféře, s denním přísunem kvalitní kávy z kuchyňského presovače, v oddělených kancelářích, a se spolehlivou technikou. Několikrát do roka se scházíme firemních akcí spojených většinou se sportováním, nebo posedíme u grilu, nebo vyjedeme na celý víkend na teambulding. A máme se tu rádi.

 

Pracovní pozice