uni_loading

VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Jste velcí příznivci mobilních technologií? Potřebujete být obklopeni reálnými daty týkající se Vašeho businessu 24 hodin denně? Sháníte mobilní aplikace, prostřednictvím kterých se dostanete ke svým datům snadno a rychle, ať už jste kdekoliv? Svěřte se nám a my ty správná data dostaneme až do vaší kapsy!

Chci mobilní aplikaci

   

MPredos Uklid.cz MBoard

 

Vývoj mobilních aplikací všeho druhu

Dnešní svět se čím dál více odehrává ve virtuálním prostředí a kde kdo již dnes vlastní chytrý telefon nebo alespoň tablet. Proto i my jdeme s tímto celosvětovým trendem a soustředíme se na vývoj mobilních aplikací všeho druhu.


iOS, Android, Windows Phone

Ať už vlastníte chytré telefony nebo tablety, které disponují operačním systémem iOS, Android nebo Windows Phone, nic pro nás není neřešitelné. Naši vývojáři mají mnoho zkušeností s vývojem mobilních aplikací ať už evidenčního, procesového nebo i dataminingového charakteru. Přes jednoduché až po ty složitější. Od základního grafického návrhu až po ty nejmenší detaily. Zkrátka vyvineme takové mobilní aplikace, které budou jednoduché, plně využitelné a maximálně uživatelsky přívětivé.

 Jaký že je tedy postup?

  • Provedeme analýzu Vašeho stávajícího stavu, zjistíme situaci na trhu a probereme Vaše nové potřeby.
  • Na základě Vašich představ vytvoříme mindmapy, wireframy, grafické skici a grafické návrhy jednotlivých obrazovek mobilní aplikace.
  • Po vzájemném odsouhlasení se konečně pustíme do tvorby nové mobilní aplikace.
  • Až budeme s vývojem hotovy, řádně mobilní aplikaci otestujeme na různých zařízení a následně ji předáme k otestování pod Vaší taktovkou.
  • Bude-li vše podle Vašich představ, umístíme mobilní aplikaci na App Store, Google Play, Windows Phone Store nebo kamkoli si budete přát.
Chci mobilní aplikaci