uni_loading

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Neodpovídá Váš současný web moderním trendům? Začínáte podnikat a potřebujete vytvořit nové webové stránky? Hledáte nová řešení pro Váš internetový obchod? S tím vším Vám dokážeme pomoci!

Chci tvorbu webových stránek

Tvorba webových stránek a kvalitní webdesign

Tvorba webových stránek patří do našeho portfolia služeb již řadu let a za tu dobu jsme vytvořili mnoho microsite stránek, internetových stránek a e-shopů. Ať už požadujete vytvoření designové prezentace responzivního charakteru nebo spíše robustního webového portálu, se vším si dokážeme poradit. Za ta léta jsme se přesvědčili, že hlavními kritérii při tvorbě webových stránek jsou především jednoduchost, přehlednost a kvalitní webdesign. To vše jsme Vám připraveni dodat. Prohlídněte si některé ukázky naší práce v sekci Reference - tvorba webových stránek.


CMS - Redakční systém R5

Dle Vašeho přání můžeme tvorbu webových stránek obohatit o námi vyvinutý CMS - Redakční systém R5, který Vám umožňuje rychlou a efektivní správu Vašeho webu bez znalosti HTML či jiných programovacích jazyků. Náš CMS je postaven na modulární platformě, díky které lze redakční systém přizpůsobit na míru jakýmkoliv požadavkům. R5 má charakter otevřeného redakčního systému. To v praxi znaméná, že při tvorbě webových stránek nemusíte ihned investovat do speciální funkčnosti CMS. Nasadíme Vám jen to nejnutnější a až nastane ten správný čas, doprogramujeme Vám modul se speciální funkčností dodatečně. Zkrátka se Vám budeme věnovat tak dlouho, dokud budete mít o naše služby stále zájem.


Registrace domén a webhosting

Součástí naší komplexní dodávky webových služeb je rovněž možnost registrace jakékoliv volné domény včetně poskytnutí webhostingu, tedy virtuálního místa, kde bude umístěn obsah Vaší nové stránky. Webhostingový prostor nabízíme na vlastních serverech umístěných v moderním a bezepečném datacentru s pravidelným zálohováním. Nemusíte se proto obávat, že byste o své nově vytvořené webové stránky přišli. 

Jaký že je tedy postup?

Chci tvorbu webových stránek