uni_loading

IT koordinátor/ka

Rádi děláte práci, která má smysl a chcete za sebou vidět výsledky? Jste komunikativní typ a nebojíte se pracovat mezi "ajťáky"? Láká Vás pracovat pro společnost se stabilním zázemím? Pokud jste si třikrát odpověděli ano, pak máme pracovní pozici přímo pro Vás!

Co vás čeká

Do náplně práce spadá obsluha interní telefonní linky a emailu, řešení požadavků od uživatelů, následné zadání požadavků do Service Desku, dohlédnutí na zadání požadavku příslušnému řešiteli a jeho vyřešení.

Součástí náplně práce je také komunikace se zákazníky, projektovými manažery a vývojáři, pomoc při zajištění chodu Hotline oddělení a drobné administrativní úkony.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme spolehlivost, výborné komunikační dovednosti, empatii a spolupráci v rámci týmu.Také je důležité umět si zorganizovat náplň práce dle urgentnosti jednotlivých požadavků a dořešit požadavky až do konce ke spokojenosti uživatelů.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je praxe na obdobné pozici, ale není podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme pozici v rámci velké stabilní společnosti, kariérní růst a zajímavé platové ohodnocení. Příjemný kolektiv plný kreativních a chytrých lidí, expertů, kteří ovládají počítače a jejich prostřednictvím řeší nejrůznější potřeby klientů.

Pracovní poměr

Délka pracovního poměru

Plat

Benefity

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete e-mail s Vaším životopisem a motivačním dopisem na kontaktní osobu Radku Zahajskou, Radka.Zahajska@e-invent.eu.